شجره نامه ی تصویری

پروژه طراحی و تدوین شجره نامه تصویری

یکی از پروژه های کارگروه شجره‌ نامه ،طراحی و تدوین شجره‌ نامه ی تصویری می باشد.


این نمونه از شجره‌ نامه دارای ویژگی های جذاب و منحصر به فردی است که مورد استقبال تعداد زیادی از عزیزان  قرار گرفته است. از ویژگی های خاص این مدل شناخت عموزاده های دورتر خصوصاً برای جوانان خانواده است.
این طرح منوط به همکاری شما عزیزان است تا بتوانیم عکس پدران و اجداد، عموها،پسر عموها و نوه عموهای یک خانواده گسترده جمع آوری و شجره نامه تصویری تدوین گردد.
لذا خانواده هایی که مایل به تدوین شجره نامه تصویری برای خانواده و خاندان خود هستند، یک نماینده جهت جمع آوری و ارسال عکس ها به ما معرفی نمایند.
همچنین شما میتوانید از طریق فرم زیر و یا شبکه های اجتماعی به شماره ۰۹۱۳۱۰۹۰۸۶۷ تصاویر خود را برای ما ارسال فرمایید.


خواهشمند است در ارسال تصاویر دقت و کیفیت لازم را مبذول فرمایید


دیگر طرح های پیش رو:

ضمن تکمیل و به روز رسانی شجره نامه های قدیمی؛طرح ها ونمونه های دیگری هم به صورت پیش فرض در کارگروه شجره نامه کار شده است که علاوه برنمونه طرح های هنری -اسلیمی ،مدل های طراحی سیستمی آن هم در دست اقدام است.

ان شاءالله با حمایت یکایک عزیزان، در آینده نزدیک ،برای همه صفحات شجره نامه این نمونه ها کار می شود .

نمونه طرح گرافیکی رنگی

نمونه طرح اسلیمی

نمونه طرح نموداری

دیدگاه‌های مطلب “شجره نامه ی تصویری

 • سلام علیکم ورحمه الله
  طرحهای تان را دیدم خیلی عالی است بنده میخام شجره فامیل را چاپ کنم ازطرح شما خوشم امد وقی مشخصات وعکسها جمع اوری شد با شما در میان مگزارم

 • روز بخیرمن در حال جمع آوری اطلاعات خانوادگی برای تدوین شجره نامه فامیلی هستم. در حال حاضر این اطلاعات را در اکسل جمع آوری کرده ام. میخواهم یک تابلو از اسامی و ارتباط آنها با یکدیگر به شکل یک درخت با ۴ ریشه اصلی تهیه کنم. برای انتخاب نرم افزار مورد نیازم مدتی است وب گردی میکنم ولی به نتیجه مطلوبی نرسیده ام. مایلم با شخصی که در این زمینه مهارت دارم همکاری کنم.

  • سلام
   کانون همبستگی خاندان با توجه به تجربه و مهارت های بدست آورده در زمینه شجره نامه و تاریخ خاندانی، در خدمت همه عزیزان سادات و غیر سادات می باشد.
   لطفا جهت هماهنگی بیشتر با شماره ۰۹۱۳۵۵۵۶۸۶۳ تماس حاصل فرمایید.

  نظر خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.